Odpowiedzialni

Szefowiepawel

Paweł Szczech

Student energetyki, który nie boi się wyzwań – czy to skok ze spadochronem czy ciężka praca. Zdecydowany fan siatkówki, chętnie oglądnie mecz, ale i stanie po jednej ze stron siatki. Rzadko kiedy mówi, ale jak mówi, to rzadko kiedy nie żartuje.
Niech was jednak nie zmyli pozorny luz. Jeśli spotka was w duszpasterstwie szybko znajdzie wam jakąś pracę. Ale jak na prawdziwego lidera przystało, nie zostawi was z nią samych. Ludzie cenią go za bezkonfliktowość i roztropność.
Nic dziwnego, że znalazł się w duszpasterstwie i został. Szefem.Marta Borkowska

Trochę śpioszek, nigdy foszek. Dziewoja ze wsi. Studentka ogrodnictwa. Kiedy tylko może, ucieka w góry, lasy i na łąki. W wolnych chwilach się uśmiecha.

Kontakt: marta.borkowska[malpa]dadominik.pl

Alfamagdalena

Magdalena Pelizg

Magda to pogodna studentka Edukacji Wczesnoszkolnej i Wychowania Przedszkolnego. W przyszłości chciałaby zarazić dzieci swoją ciekawością świata. Sama uwielbia podróżować i uczyć się języków obcych. Nie potrafi usiedzieć w miejscu – fitness, narty i zumba nie są jej obce, jednak to taniec jest zdecydowanie najbliższy jej sercu. Magda jest molem książkowym, najbardziej lubi kryminały i powieści historyczne.

Kontakt:
magdalena.pelizg[malpa]dadominik.pl


OmegaEwela

Ewelina Nowak

Chociaż z pozoru małomówna to z czasem okazuje się, że lubi rozmawiać i to nie mało. Może to jeden z powodów, dlaczego studiuje filozofię.W wolnych chwilach najczęściej łapie za książkę ale i nie pogardzi dobrym towarzystwem zwłaszcza na tanecznym parkiecie. Zdecydowanie jest jednym z tych wyjątków, który nie ma problemu ze wczesnym wstawaniem. Zakochana we Włoszech, marzy jej się tam kiedyś zamieszkać. Lubi sobie czasem pośmieszkować ale i porozmawiać na głębokie tematy

Kontakt:
ewelina.nowak[malpa]dadominik.pl

Schola


Zosia

Zosia Dziedzic

Ceni sobie czas spędzony z przyjaciółmi, głębokie rozmowy, długie spacery i dobrą książkę. Nie wierzy, że można żyć bez herbaty. Żeby zrealizować wszystkie swoje pomysły, musiałaby nagiąć czasoprzestrzeń. Od dwóch lat próbuje przestać się dziwić, że studiuje matematykę.
monika

Monika Włoszczyk

Jest na trzecim roku teologii i pierwszym filologii klasycznej i kultury śródziemnomorskiej. Urodziła się we Wrocławiu, wychowywała w Niemczech, ale najchętniej to by wyjechała do Hiszpanii. Jak chcecie się pośmiać to wpadajcie na próbę scholi – od tego roku będzie naszą nową kantorką!


Ministrancimaciek

Maciek Draguła

Uśmiechnięty i pomocny student dwóch kierunków: informatyki i fizyki. Zawsze pomoże koleżankom dotrzeć bezpiecznie do domu albo zaopiekuje się ich ciężkimi bagażami. Jest życiowym optymistą, a jego motto to fragment hymnu LO XIV „niemożliwego nic dla nas nie ma”. Jego marzeniem jest polecieć w kosmos. Interesuje się sportem, lubi rywalizację, ale tak naprawdę można porozmawiać z nim o wszystkim od poszetek po najlepsze przepisy kulinarne. Zawsze można na nim polegać.

Kontakt:
maciek.dragula[malpa]dadominik.pl

Kultura
Marta Borkowska

Trochę śpioszek, nigdy foszek. Dziewoja ze wsi. Studentka ogrodnictwa. Kiedy tylko może, ucieka w góry, lasy i na łąki. W wolnych chwilach się uśmiecha.

Kontakt: marta.borkowska[malpa]dadominik.pl

SportHubi

Hubert Swatowski

Diego Boski, Boski Diego
Nie ogarniesz go całego
Ze Szczecina student politechniki
W każdym sporcie ma dobre wyniki
Śmieszny, odważny, dosyć wysoki
Jeszcze niedawno trenował o tyczce skoki
Swoim towarzystwem wszystkich zabawia
I chętnie w duszpasterstwie sport uprawia

Kontakt: Hubert.Swatowski[malpa]dadominik.pl


TroskaKuba

Kamil Styczeń

Student matematyki
Książę planszówek
Dba w duszpasterstwie
O każdą z żarówek
Przy nim nigdy
Nudą nie wieje
Jeździ na rolkach
I często się śmieje
Kontakt:
kamil.styczen[malpa]dadominik.plwera

Weronika Sobczyszyn

 

Weronika zwana Werą. „Jeśli nie chcesz swojej zguby mocnej kawy zrób mi luby” to jej życiowe motto, dlatego najczęściej spotkać ją można w kuchni… oczywiście przy kawiarce. Uwielbia się uśmiechać, żartować i dzielić dobrem z innymi. Na codzień studiuje administrację na Uniwersytecie Wrocławskim. W tym roku odpowiedzialna za Troskę.Kontakt:
weronika.sobczyszyn[malpa]dadominik.pl

Biały Dunajec


Ja

Konrad Łukaszewicz

Były gracz hokeja podwodnego. Gracz quiditcha. Informatyk, który kocha sport. A to wszystko na serio. W wolnych chwilach biega lub robi pompki. Do życia bez wytchnienia przygotowało go posiadanie trzech sióstr. W tym roku zajmie się stroną www duszpasterstwa oraz organizacją wyjazdu do Białego Dunajca we wrześniu.

OPen
Marta Borkowska

Trochę śpioszek, nigdy foszek. Dziewoja ze wsi. Studentka ogrodnictwa. Kiedy tylko może, ucieka w góry, lasy i na łąki. W wolnych chwilach się uśmiecha.

Kontakt: marta.borkowska[malpa]dadominik.pl

Lektorium
Laura Piórek

Studiuje PR, dlatego zawodowo zajmuje się wizerunkiem i fejsbukiem. Największą radość sprawiają jej spotkania z przyjaciółmi, rodziną oraz chłopakiem. Uwielbia tańczyć, śpiewać, a także zwiedzać piękne miejsca. Dużo frajdy sprawia jej pomaganie ludziom (bezinteresownie lub za pudełeczko Toffifee).

Kontakt: laura.piorek[malpa]dadominik.pl

Administrator www


ja

Igor Jurkiewicz

Boski Roberto, Maestro Alvaro
Człowiek, który jest silny wiarą
Student informatyki, ma same zalety
Wysportowany, dżentelmen dla kobiety
Tryska z niego uroda i klasa
Jak miał lat 9 zhakował NASA
Choć dużo czasu spędza w wirtualnym świecie
To w duszpasterstwie często go znajdziecie