Odpowiedzialni

Szefowiekrzywd

Dominik Krzywda

Student Mechatroniki, na Politechnice Wrocławskiej. Amator dwóch kółek, szczególnie tych cienkich. Kręci go poznawanie nowych miejsc (szczególnie na rowerze) . Uwielbia chodzić po górach. Nie znosi bezczynności. Smakosz wszystkiego co można nazwać jedzeniem. Zawsze uśmiechnięty i chętny do pomocy. Patrzy na świat przez różowe okulary. W wolnym czasie dorabia układając klocki LEGO.Laura Piórek

Studentka komunikacji wizerunkowej, w lipcu obroniła licencjat z dziennikarstwa sportowego. Zazwyczaj robi milion rzeczy jednocześnie. Można ją znaleźć na widowni w Nowych Horyzontach albo na trybunach Śląska Wrocław. Uwielbia rozmawiać o uczuciach z przeróżnymi ludźmi, słuchać Radia Pogoda i zasypiać przy dźwięku odkurzacza. Jaka jest? Zapytajcie jej przyjaciół (pewnie każdy powie coś innego).

Kontakt: laura.piorek[malpa]dadominik.pl


Snela_Malgorzata_g

Małgorzata Snela

Nie wstaje przed 9.00 i nie idzie spać przed północą.
Jak się za coś zabierze, to wyciska z tego wszystko i jeszcze trochę.
Kocha kawę, szczególnie z aeropressu. Często gotuje, rzadko sprząta. W wolnych chwilach studiuje architekturę. Czyli raczej sporadycznie.
Lubi nocne przejażdżki samochodem. Ogólnie bardzo lubi samochody. No, może poza Multiplą.


Dwie Wierzelaura_piorek

Laura Piórek

Studentka komunikacji wizerunkowej, w lipcu obroniła licencjat z dziennikarstwa sportowego. Zazwyczaj robi milion rzeczy jednocześnie. Można ją znaleźć na widowni w Nowych Horyzontach albo na trybunach Śląska Wrocław. Uwielbia rozmawiać o uczuciach z przeróżnymi ludźmi, słuchać Radia Pogoda i zasypiać przy dźwięku odkurzacza. Jaka jest? Zapytajcie jej przyjaciół (pewnie każdy powie coś innego).

Kontakt:
laura.piorek[malpa]dadominik.pl


Fight Clubjagoda

Jagoda Polanowska

oooooooo nieeeeee

Kontakt:
jagoda.polanowska[malpa]dadominik.pl


Księga Ocaleniazakladka-portret

Klaudia Zasłonka

Studentka trzeciego roku filologii polskiej. Lubi dobre książki, kino i seriale, ale najbardziej cieszą ją kontakty ze zwierzętami i pomaganie im. Uwielbia podróżować i bawić się w dobrym towarzystwie. Nie pogardzi wspólnym wyjściem, kawą czy imprezą, ale ceni również chwile samotności i spokoju. Chciałaby zamieszkać w Teksasie i mieć mnóstwo koni, ale podejrzewa, że skończy ucząc w szkole.

Kontakt:
klaudia.zaslonka[malpa]dadominik.pl


Braveheartela-portret

Elżbieta Kowalik

Studiuje optykę. Na Politechnice. Zaznacza, że w odróżnieniu od okulisty nie tyka się oczu. Jednak w wolnych chwilach pilnuje, by brak przecinków i błędne formy języka nie wprowadzały chaosu w przestrzeni publicznej. Konkretna dziewczyna, która twardo stąpa po ziemi. Zdarza się, że czasami ma ochotę spojrzeć w niebo, by podziwiać jak uhaftowane jest gwiazdami. W jednej osobie łączy rozwagę i romantyzm, wybuchowość i łagodność, ład i rozgardiasz. Koneserka kaw i herbat. Uwielbia wieczorne rozmowy z przyjaciółmi przy kubku gorącej czekolady. Zachwyca się często, szczególnie tym, co ma związek ze sztuką. Bez dozy szaleństwa – nudzi się, kocha jednak to, co klasyczne: stare kino, teatr i operę.

Kontakt:
elzbieta.kowalik[malpa]dadominik.plagnieszka-portret

Agnieszka Walada

Studentka biologii, od dziecka zakochana w otaczającej ją przyrodzie. Uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi, dzięki którym może spojrzeć na świat z innej perspektywy. Stara się otwierać na ludzi choć jest to dla niej wyzwaniem. Jednak dla każdego ma otwarte serce i bez wahania poda pomocną dłoń. Pragnie dostrzegać w innych to, co ukryte, by poznać ich prawdziwe piękno. Lubi także zatopić się w ciszy, aby usłyszeć własne myśli. Niepoddająca się życiowym trudnościom i wciąż szukająca swojego miejsca na ziemi.

Kontakt:
agnieszka.walada[malpa]dadominik.pl


Schola


Lukaszewicz_Karolina_g

Karolina Łukaszewicz

Jestem studentką matematyki. Czas wolny lubię spędzać w kuchni, próbując stworzyć coś dobrego zarówno na słodko jak i na słono. Największą przyjemność sprawia mi jednak muzyka, której słucham przy każdej możliwej okazji, często wtórując głośno moim ulubionym wokalistom. Jest to pasja, którą dzielę z moimi siostrami, więc często wspólne chwile spędzamy na śpiewie przy akompaniamencie pianina czy gitary. Uwielbiam dobrą książkę, podróże i spędzanie czasu z małymi dziećmi, u których bardzo podziwiam niezwykłą ciekawość świata i umiejętność cieszenia się z małych rzeczy. I staram się tego od nich uczyć.
wiola

Wioletta Jakubiec

Często się uśmiecha i pozytywnie podchodzi do życia. Uwielbia przebywać wśród ludzi, podróżować i podziwiać zachody słońca. W wolnych chwilach gra na skrzypcach lub podśpiewuje. Studiuje chemię i toksykologię sądową chyba dlatego, że naczytała się za dużo kryminałów, które z resztą bardzo lubi.


Ministrancibartlomiej_witczak

Bartłomiej Witczak

Studiuje z pasji dyrygowanie… (ludźmi w chórach) na Akademii Muzycznej. Dlatego nie znosi dysonansów – wszystko musi razem współgrać. W czasie wolnym od śpiewania na studiach, śpiewa poza uczelnią. Ciągle się uśmiecha, bo jest egoistą – lubi kiedy ludzie do niego się uśmiechają.

Kontakt:
bartlomiej.witczak[malpa]dadominik.plstasiu-portret

Stanisław Żywica

Służy przy Ołtarzu od ponad dziesięciu lat. Lubi widzieć, fotografuje. Chętnie słucha jazzu. Nie lubi wydziwiać. Studiuje elektronikę, marzy mu się praca z dźwiękiem.

Kontakt:
stanislaw.zywica[malpa]dadominik.pl


Kulturakamil2

Kamil Górecki

Kamil Górecki
Student… Choć to skomplikowane.
Adorator pięknej, poprawnej polszczyzny, zarówno w mowie, jak i na piśmie. Skoro już o mowie mowa, to uwielbia toczyć słowa. Rozmawiać i dyskutować, śpiewać, czytać, debatować. Amatorsko pisze wiersze, kobiecie serca – najszczersze. Do prozy wracając chyłkiem – czyta książek ociupinkę. Klasykę literatury, by ciut bliżej być kultury. Kino kocha artystyczne, z morałem bajki klasyczne. W górach weekend spędzi chętnie. Chodzić? Wspinać? Obojętnie! Kajak, rower – to jest życie! Wstawać nie lubi o świcie. Dobrze lubi zjeść w plenerze, miodem pitnym toast wzniesie, a gdy słońce się już schyli, tylko byście gaworzyli.Sportmagda-portret

Magdalena Biernat

Niepoddająca się w trudnych chwilach swojego życia studentka II roku informatyki na PWr. Ponieważ jej każdy dzień jest bardzo szybki, a plan napięty, wakacje nie mogą odbyć się bez pobytu nad polskim morzem, gdzie wreszcie zwalnia i ma chwilę dla siebie. Drugim miejscem, bez którego nie wyobraża sobie odpoczynku, są ukochane Tatry.

Ma wiele pasji i zainteresowań m.in.: ratownictwo, praca z dziećmi, czy sport i to w jakiejkolwiek formie :) Stąd w DA będzie odpowiedzialną za organizację eventów o charakterze sportowym. Jakbyście mieli różne pomysły, gdzie byście chcieli pójść, co zrobić, to piszczcie śmiało :)

Kontakt: magdalena.biernat[malpa]dadominik.pl


TroskaAnna Deska

Anna Deska

o nieeeeee

Kontakt:
anna.deska[malpa]dadominik.plolga

Olga Drzewiecka

Jeśli myślicie że jest normalna – nie jest, ale zatroszczy się o wszystko jak najlepiej tylko potrafi. Lepiej myśli nocą, niż za dnia. Kocha film, balet, jedzenie i ludzi (w odwrotnej kolejnosci). Co studiuje nie mówi, bo zmienia (chyba). A i lubi krzyczeć, więc radzę po sobie sprzątać!

Kontakt:
olga.drzewiecka[malpa]dadominik.plpawel

Paweł Szczech

Studiuje energetykę na PWr. Kocha sport zarówno uprawiać jak i oglądać. Największą miłością pała do siatkówki, która jest zaraz przed piłką nożną. Jest fanem Interu Mediolan i czeka z utęsknieniem na odrodzenie potęgi klubu. Lubi także ćwiczyć na siłowni i ugotować coś pysznego[Jego posiłki mogą zawierać gluten, laktozę i dużą zawartość białka ;) ]

Kontakt:
pawel.szczech[malpa]dadominik.pl


Lektoriumola3

Aleksandra Kajfasz

Studentka, dzielnie próbująca łączyć „pierwszą poważną pracę” z ostatnim rokiem na Uniwersytecie Wrocławskim. Z różnym skutkiem, ale też z przekonaniem, że czas wejść w to dorosłe życie już tak bez ociągania. Pielęgnując przy tym wewnętrznego dzieciaka – paradoksalnie.

Jej imię pochodzi od greckiego słowa „aleksandros”, które oznacza tyle co „obrońca ludzi”. I chyba coś w tym musi być, bo ona po prostu lubi ludzi – rozmawiać z nimi, poznawać, słuchać. Uważa, że w każdym trzeba przynajmniej spróbować dostrzec jakieś dobro.

Kocha muzykę. Różną. Z wiekiem jej gust i wrażliwość muzyczna poszerza się tak bardzo, że nawet ją samą to zaskakuje.

Woli słuchać niż gadać, śmiać się niż krzyczeć, spacerować niż biegać.

Kontakt:
aleksandra.kajfasz[malpa]dadominik.pl

Biały Dunajec


krzywd

Dominik Krzywda

Student Mechatroniki, na Politechnice Wrocławskiej. Amator dwóch kółek, szczególnie tych cienkich. Kręci go poznawanie nowych miejsc (szczególnie na rowerze) . Uwielbia chodzić po górach. Nie znosi bezczynności. Smakosz wszystkiego co można nazwać jedzeniem. Zawsze uśmiechnięty i chętny do pomocy. Patrzy na świat przez różowe okulary. W wolnym czasie dorabia układając klocki LEGO.

OPen
Adrian Porwich

Student historii sztuki. Pasjonat literatury o różnych odcieniach – od fantasy przez powieść historyczną po dobry kryminał. Miłośnik twórczości Zbigniewa Herberta oraz poezji śpiewanej. Nie lubi zmian, które zawsze są dla niego narzędziem, a nigdy celem.
Nad góry przedkłada morze, szczególnie późną jesienią. Uwielbia wieczory spędzone z książką, przy kubku herbaty, ale chętnie spędza je także w dobrym towarzystwie. Nie znosi zapachu kawy. Samej kawy zresztą też nie.

Kontakt: adrian.porwich[malpa]dadominik.pl

Administrator www


lukasz_michalczak

Łukasz Michalczak

Najlepiej czuje się w otoczeniu natury. Amator sportów wszelkiego rodzaju, zainteresowany sztukami walki, trenuje aikido. Lubi dobrze zjeść („czyścić garnki”). Preferuje muzykę rockową i klasyczną. Studiuje automatykę i robotykę.