Odpowiedzialni

Szefowiekrzywd

Dominik Krzywda

Student Mechatroniki, na Politechnice Wrocławskiej. Amator dwóch kółek, szczególnie tych cienkich. Kręci go poznawanie nowych miejsc (szczególnie na rowerze) . Uwielbia chodzić po górach. Nie znosi bezczynności. Smakosz wszystkiego co można nazwać jedzeniem. Zawsze uśmiechnięty i chętny do pomocy. Patrzy na świat przez różowe okulary. W wolnym czasie dorabia układając klocki LEGO.Laura Piórek

Studentka komunikacji wizerunkowej, absolwentka dziennikarstwa sportowego. Zazwyczaj robi milion rzeczy jednocześnie. Można ją znaleźć na widowni w Nowych Horyzontach albo na trybunach Śląska Wrocław. Uwielbia rozmawiać o uczuciach z przeróżnymi ludźmi, słuchać Radia Pogoda i zasypiać przy dźwięku odkurzacza. Jaka jest? Zapytajcie jej przyjaciół (pewnie każdy powie coś innego).

Kontakt: laura.piorek[malpa]dadominik.pl

S.O.Slaura_piorek

Madzia Biernat

Wiele nie mierzy, więc często można jej nie zauważyć, ale nie ma mowy, żeby nie usłyszeć. Kocha pomagać i dzielić się z innymi tym, co ma i potrafi. Najczęściej chodzi uśmiechnięta, bo nie widzi sensu zamartwiania się. Jest uparta, więc raczej dopina tego, co sobie postanowi. Łatwo się nie poddaje. Stara się myśleć do przodu i na ogół ma zaplanowane wiele rzeczy z dużym wyprzedzeniem.
Kocha góry, a najbardziej Tatry, więc jak tylko może, to w nie jedzie. Tam odpoczywa, zwalnia i nabiera sił na kolejne podboje dnia codziennego. Mimo tego że trudno ją utrzymać w miejscu, studiuje informatykę i ma nadzieję, że nie będzie spędzała całych dni przed komputerem.

Kontakt:
magdalena.biernat[malpa]dadominik.pl


PeryskopNieduzia

Maria Nieduziak

Lubi poznawać ludzi i spędzać z nimi czas z gorącą inką w ręku. Zje wszystko co baaardzo kwaśne. Poważna jest chyba tylko wtedy, kiedy śpi, chociaż …tego też nie można być pewnym. Uwielbia szybką jazdę niezależnie od ilości kół na których się porusza. Między graniem na perkusji utworzonej z czegokolwiek co ma pod ręką a rozmrażaniem lodówki ponoć studiuje fizjoterapię.

Kontakt:
maria.nieduziak[malpa]dadominik.plTereska

Anna Świtała

Wielbicielka poezji i marzycielka. Potrafi zachwycać się tak drobnymi rzeczami jak bańki mydlane, spiralne schody i tarta z owocami. Z jakiegoś powodu studiuje prawo. Lubi twórczy chaos, niespodziewane przygody i emocjonujące przeżycia, ale gdy chce od tego odpocząć nie gardzi igłą i nitką, a w ten sposób powstają kolorowe filcowe maskotki. Entuzjastka huśtawek (a podobno się z tego wyrasta), często zamęcza przyjaciół huśtawką emocjonalną. No cóż, artystka… Na dysku twardym komputera przechowuje niezliczone gigabajty plików mp3 i zdarza się, że jej sny mają podkład muzyczny.

Kontakt:
anna.switala[malpa]dadominik.pl


NIEboTAKJustyna

Justyna Małecka

Studentka 5 roku Pedagogiki i Pedagogiki Specjalnej. Kocha dzieci te duże i te małe. Nigdy nie pogardzi pyszną kawą w dobrym towarzystwie! Lubi gotować i podobno całkiem dobrze jej to wychodzi. W wolnym czasie lubi oglądać seriale, mecze piłki nożnej i czasem nawet znajdzie czas na przeczytanie książki! Odpoczywa leżąc pod ciepłym kocem, słuchając dobrej muzyki. Lubi śmieszkować i czasem zdarza jej się kogoś rozśmieszyć. Najszybciej znajdziecie ją w sali głównej podczas gry w zośkę. Mówią też o niej, że jest duszpasterskim „psychologiem do spraw trudnych”.

Kontakt:
justyna.malecka[malpa]dadominik.pl


(Nie)poczytalniKlara

Klara Stryjewska

Uśmiechnięta od ucha do ucha studentka biologii. Często wpada w zachwyt z powodu małych rzeczy. Lubi nosić swetry i pić ciepłe kakao w zimne wieczory. Kiedyś pojedzie w podróż dookoła świata.

Kontakt:
klara.stryjewska[malpa]dadominik.pl

Schola


Zosia

Zosia Dziedzic

Kreatywna, pełna pomysłów studentka matematyki. We wszystko co robi, wkłada całe serce. Uwielbia przebywać z ludźmi, choć równie mocno ceni sobie chwile ciszy i samotności. Odpoczywa gotując, czytając albo po prostu patrząc w sufit. Nieraz dusi się w czterech ścianach i wtedy żadna pogoda nie powstrzyma jej przed wyjściem na spacer. Muzyka od dawna jest bliska jej sercu, więc cieszy się, że właśnie przez nią może służyć Bogu i ludziom.
wiola

Wioletta Jakubiec

Często się uśmiecha i pozytywnie podchodzi do życia. Uwielbia przebywać wśród ludzi, podróżować i podziwiać zachody słońca. W wolnych chwilach gra na skrzypcach lub podśpiewuje. Studiuje chemię i toksykologię sądową chyba dlatego, że naczytała się za dużo kryminałów, które z resztą bardzo lubi.


MinistranciSzczech

Paweł Szczech

Studiuje energetykę na PWr. Kocha sport zarówno uprawiać jak i oglądać. Największą miłością pała do siatkówki, która jest zaraz przed piłką nożną. Jest fanem Interu Mediolan i czeka z utęsknieniem na odrodzenie potęgi klubu. Lubi także ćwiczyć na siłowni i ugotować coś pysznego.

Kontakt:
pawel.szczech[malpa]dadominik.plstasiu-portret

Stanisław Żywica

Służy przy Ołtarzu od ponad dziesięciu lat. Lubi widzieć, fotografuje. Chętnie słucha jazzu. Nie lubi wydziwiać. Studiuje elektronikę, marzy mu się praca z dźwiękiem.

Kontakt:
stanislaw.zywica[malpa]dadominik.pl


Kulturakamil2

Kamil Górecki

Student II stopnia Etnologii i Antropologii kulturowej oraz Publikacji Cyfrowych i Sieciowych. Próbuje zrozumieć powstawanie Kultury i jej wpływ na człowieka, by jako tako przekazać to Wam i zarazić świadomym dostrzeganiem i korzystaniem z jej dóbr. Wrocławianin – zakochany w mieście. Wielbiciel pięknej polszczyzny w mowie i na piśmie. Nie chce wylądować w #korpo. Kocha góry, rowery, kajaki i duszpasterską „Zośkę”.SportIgor

Igor Jurkiewicz

Boski Roberto, Maestro Alvaro, człowiek który jest silny wiarą.
Dosyć wysoki, wysportowany,
jak dżentelmen traktuje damy. Mistrz gry w siatkówkę oraz pływania, lecz nienawidzi za to biegania. Lubi czipsy i dobre zmiany, nie płacze nigdy, gdy pokonany. Czy to księga Hioba czy Izajasza, Igor na sport wszystkich zaprasza.

Kontakt: Igor.Jurkiewicz[malpa]dadominik.pl


TroskaKuba

Jakub Woszczyna

Student Automatyki i Robotyki. Uwielbia aktywny wypoczynek w górach oraz fikołki na sali gimnastycznej (a czasem poza nią). Zwraca uwagę na to jak się odżywia, chociaż stara się znaleźć w tym złoty środek. Interesuje się informatyką i programowaniem. Nie lubi sprzątać, ale lubi porządek, więc będzie starać się go pilnować, dlatego zmywajcie po sobie kubeczki, żeby nie musiał się zamęczać i robić tego za was.

Kontakt:
jakub.woszczyna[malpa]dadominik.plMonika

Monika Włoszczyk

Urodziła się we Wrocławiu, wychowywała w Niemczech a teraz wróciła na studia teologiczne do Polski.
Uwielbia kawę, czarne koty a w Niedzielę możecie ją usłyszeć w scholi.

Kontakt:
monika.wloszczyk[malpa]dadominik.plJustyna

Justyna Małecka

Studentka 5 roku Pedagogiki i Pedagogiki Specjalnej. Kocha dzieci te duże i te małe. Nigdy nie pogardzi pyszną kawą w dobrym towarzystwie! Lubi gotować i podobno całkiem dobrze jej to wychodzi. W wolnym czasie lubi oglądać seriale, mecze piłki nożnej i czasem nawet znajdzie czas na przeczytanie książki! Odpoczywa leżąc pod ciepłym kocem, słuchając dobrej muzyki. Lubi śmieszkować i czasem zdarza jej się kogoś rozśmieszyć. Najszybciej znajdziecie ją w sali głównej podczas gry w zośkę. Mówią też o niej, że jest duszpasterskim „psychologiem do spraw trudnych”

Kontakt:
justyna.malecka[malpa]dadominik.pl


LektoriumOlga

Olga Drzewiecka

Starajaca sie jak moze studentka dietetyki. Lepiej myśli nocą niż za dnia. Uwielbia prowadzić wnikliwą obserwację. A żeby poprawić jej humor wystarczy filmik z występem baletowym lub zdjęcie małych kotków… Mała uwaga – książki to u niej rodzinny biznes, więc będzie stać na straży zasobów naszego Lektorium. Obyście nie dostali od niej upomnienia!

Kontakt:
olga.drzewiecka[malpa]dadominik.pl

Biały Dunajec


Ja

Konrad Łukaszewicz

Były gracz hokeja podwodnego. Gracz quiditcha. Informatyk, który kocha sport. A to wszystko na serio. W wolnych chwilach biega lub robi pompki. Do życia bez wytchnienia przygotowało go posiadanie trzech sióstr. W tym roku zajmie się stroną www duszpasterstwa oraz organizacją wyjazdu do Białego Dunajca we wrześniu.

OPen
Marta Borkowska

Jak mawiał sąsiad zza płotu: „człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy”.

Wychowana na wsi, między rzeką a górą, co rozpaliło w niej umiłowanie przyrody. Może dlatego studiuje ogrodnictwo? Czasami wydaje jej się, że ma poczucie humoru. W wolnych chwilach się uśmiecha.

Kontakt: marta.borkowska[malpa]dadominik.pl

Skarbnik


lukasz_michalczak

Łukasz Michalczak

Najlepiej czuje się w otoczeniu natury. Amator sportów wszelkiego rodzaju, jednak ze szczególnym zamiłowaniem trenuje aikido. Lubi dobrze zjeść („czyścić garnki”). Jego znajomi wciąż zastanawiają się jakim cudem NIGDY nie odmawia jedzenia i…gdzie to mieści. W filmach ceni sobie muzykę i idąc jej tropem coraz bardziej skłania się ku tej klasycznej. Podobno mówi tyle ile trzeba. Studiuje automatykę i robotykę.

Administrator www


ja

Konrad Łukaszewicz

Były gracz hokeja podwodnego. Gracz quiditcha. Informatyk, który kocha sport. A to wszystko na serio. W wolnych chwilach biega lub robi pompki. Do życia bez wytchnienia przygotowało go posiadanie trzech sióstr. W tym roku zajmie się stroną www duszpasterstwa oraz organizacją wyjazdu do Białego Dunajca we wrześniu.